KV Mechelen rondt plots drie transfers af

door
KV Mechelen rondt plots drie transfers af

KV Mechelen heeft vandaag een in en drie uitgaande transfers officieel meegedeeld. Dat deden de Maneblussers via de officiële clubkanalen. KV Mechelen haalde versterking bij Lommel SK en ze verhuren twee spelers aan zusterclub Helmond Sport.

LEES OOK: Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

Veel interesse

"Rafik Belghali is zomertransfer 2. De Belgische Algerijn komt over van Lommel SK en tekende een contract tot 2026. Belghali staat gekend als een offensief sterke rechtsback. Hij speelde door blessures “maar” 17 matchen in de Challenger Pro League vorig seizoen, daarin kwam hij wel 6 keer tot scoren en gaf hij 3 assists.", klinkt het. "Na maanden van onderhandelen met Lommel is het eindelijk gelukt”, haalt sportief directeur Tim Matthys opgelucht adem.

"Rafik stond niet voor niets in het elftal van het jaar in 1B en al lange tijd op onze radar. Er was heel wat interesse van binnen- en buitenland, maar omdat ik al maanden gesprekken aan het voeren was met hem en zijn entourage, geraakte hij helemaal in de ban van KV. Hij gaf aan dat hij enkel en alleen naar hier wilde komen. Wanneer een speler zo graag voor geel en rood wil spelen, voel je gewoon dat je moet doorduwen. Ik ben enorm benieuwd om hem aan het werk te zien in het AFAS Stadion."

Twee vertrekkers

Er vertrekken ook twee spelers. "Amuzu en Rottiers verhuurd aan Helmond Sport De twee youngsters trekken voor één seizoen op uitleenbasis naar onze Nederlandse zusterclub. De 18-jarige Joseph ‘Jojo’ Amuzu is een flankaanvaller, Noé Rottiers is 19 en rechtsback. In de Nederlandse tweede klasse gaan ze op zoek naar extra ervaring. "Dit is een volgende etappe in de ontwikkeling van die jongens”, vertelt sportief directeur Tim Matthys. “Jojo en Noé deden het uitstekend bij Jong KVM afgelopen seizoen, dit is qua niveau een nieuwe stap. We zien toekomst in die jongens en hopen dat ze zich naar het voorbeeld van Alec Van Hoorenbeeck kunnen doorontwikkelen in Nederland, om daarna in Mechelen een belangrijke rol te spelen."

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
13

Goede transfers van KVM?

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

88
88
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

13
13
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

59
59
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

28
28
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

177
177
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

247
247
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

93
93
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

117
117
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

46
46
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

63
63
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

110
110
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

63
63
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

216
216
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

199
199
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

416
416
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

396
396

Meer sportnieuws